Kontakt : + 421 915 515 363 , +421 948 044 330     Instagram         Facebook 

Email: jjtopholz@gmail.com 

Prečo vzniká náš BLOG?

Iste sa Vám po zhliadnutí sekcie „blog“ na našom webe prehnalo mysľou: „Prečo práve blog?“ „Aký môže mať účel blog na stránke tohto charakteru?“ …

Nuž, my Vám odpovieme.

Všetko, čo máme v zámere prostredníctvom tohto novovznikajúceho blogu dosiahnuť je – priblížiť sa k Vám, naším zákazníkom, resp. k potenciálnym zákazníkom a podať Vám pomyselnú pomocnú ruku v otázkach, ktoré si v súvislosti s našim portfóliom kladiete a ktoré prípadne neviete na internete vyhľadať.

Sumarizačne povedané, náš blog vzniká práve na základe podnetu od Vás, našich zákazníkov.

Každodenne sa stretávame s tým, že pri záujme o naše produkty kladie kupujúci rôzne otázky. Za dlhé roky pôsobenia na slovenskom trhu máme v našom „repertoári“ už množstvo zodpovedaných otázok, tie sú však poskytnuté pýtajúcemu sa zákazníkovi iba individuálne, a to osobne, telefonicky, či emailom. A práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že budeme v článkoch blogu nepriamo odpovedať na zákazníkmi najčastejšie kladené otázky, čím dosiahneme zabezpečenie globálnej klientskej informovanosti, možno pomôžeme pri nerozhodnosti s výberom a pod..

Našim plánom je mesačne zverejňovať jeden, dva články, ktoré budú inšpirované práve Vami, našimi kupujúcimi a ktoré budú obsahovať také poznatky, aké po rokoch skúseností vieme, že odberateľ vyhľadáva. Takýmto cieleným nástrojom Vám pravidelne ponúkneme komplexné informácie, ktoré viac nebudete musieť hľadať na iných weboch a strácať tak zbytočne svoj čas.

Veríme, že sa nám kvalitou a zmysluplnosťou našich príspevkov podarí splniť zámer v podávaní praktických a užitočných informácií.

Trackback from your site.

Leave a comment