Kontakt : + 421 915 515 363 , +421 948 044 330     Instagram         Facebook 

Email: jjtopholz@gmail.com 

Prežije všetky ročné obdobia

Prežije všetky ročné obdobia

 

 

Terasy a vonkajšie priestory, ktoré si „pýtajú“ prírodnú podlahu – o tomto je ďalší článok nášho blogu – nech sa páči, začítajte sa.

Pri zriaďovaní podláh v exteriéri sa zaiste každý staviteľ zamyslí nad tým, z čoho podlaha bude skonštruovaná pretože vplyvy, ktoré sú determinované pôsobením vonkajšieho prostredia sú premenlivé, neraz útočné a vyžadujú si taký materiál, ktorý bude odolný voči všetkým účinkom externalít.

Pri rozširovaní našej produktovej ponuky sme si z vyššie uvedených dôvodov a dopytu po materiáloch, ktoré zaručujú (pri správnej údržbe) prežite vonkajších vplyvov zaumienili zaradiť do našej ponuky terasové dosky, ktoré sú ideálnym výberom do spomínaného prostredia.

 

Prírodná podlaha na terase

Rozhodli Ste sa, že vonkajšia podlaha bude z dreva? Chcete aby Vám slúžila desiatky rokov bez výraznej vizuálnej, či funkčnej zmeny? V tom prípade sú správnou voľbou naše terasové dosky, ktoré sú vyrábané zo 14 % – tne sušeného červeného alebo obyčajného smreku, ktorý je najtvrdšou a najkvalitnejšou drevinou z domácich drevín a môžeme ho v rámci odolnosti porovnať s plastovými podlahovými doskami.
Jednoducho povedané – vďaka našej drevenej podlahe navodíte vo Vašom priestore „prírodno“ nesúce sa ruka v ruke s takou životnosťou, akú by Vám vykázalo niečo „umelo“ vyrobené!

 

Využitie terasových dosiek

  • Terasová podlaha (terasové dosky) z dreveného profilu je skvelou voľbou na pokrytie:
  • balkónov,
  • terás,
  • záhradných domčekov,
  • altánkov
  • alebo napríklad aj okolia bazéna.

 

Vďaka jemne zapracovaným ryhám, tzv. drážkam, ktoré tvoria povrch profilu každej terasovej dosky je skonštruovaná drevená podlaha na terasu bezpečná proti pošmyknutiu a jednoduchá na údržbu.

Tento typ drevenej podlahy vyžaduje síce pravidelnú údržbu v podobe náterov z vosku alebo oleja, ale dovolíme si tvrdiť, že odmenou bude niekoľkoročné dosiahnutie prirodzenosti, aká je nám ľuďom a prostrediu, v ktorom žijeme daná.

 

Trackback from your site.

Leave a comment